Terravita

Dla profesjonalistów od profesjonalistów

Terravita to miejsce, w którym dzielimy się z profesjonalistami zdobytymi przez lata działalności doświadczeniem i wiedzą. Nasza długoletnia praca w branży pozwala nam doskonale zrozumieć potrzeby naszych odbiorców: cukierników, lokalnych rzemieślników i sektora wielkiego przemysłu spożywczego.

Stawiamy na budowanie trwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu. Od lat kreujemy naszą tożsamość, dostarczając naszym partnerom biznesowym najwyższej jakości czekolady oraz inne półprodukty cukiernicze, takie jak kremy, sosy czy polewy cukiernicze i lodowe.

Odkryj, jakie korzyści biznesowe płyną ze współpracy z Terravita.

Terravita to miejsce, w którym dzielimy się z profesjonalistami zdobytymi przez lata działalności doświadczeniem i wiedzą. Nasza długoletnia praca w branży pozwala nam doskonale zrozumieć potrzeby naszych odbiorców: cukierników, lokalnych rzemieślników i sektora wielkiego przemysłu spożywczego.

Stawiamy na budowanie trwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu. Od lat kreujemy naszą tożsamość, dostarczając naszym partnerom biznesowym najwyższej jakości czekolady oraz inne półprodukty cukiernicze, takie jak kremy, sosy czy polewy cukiernicze i lodowe.

Odkryj, jakie korzyści biznesowe płyną ze współpracy z Terravita.

Terravita – smak tradycji

kilkadziesiąt lat w branży

Czas nam sprzyja! Z jego biegiem zdobyliśmy wielkie doświadczenie i szacunek klientów oraz partnerów biznesowych.

Od kilkudziesięciu lat jesteśmy obecni na rynku i dostarczamy naszym klientom produkty najwyższej jakości. Teraz, jesteśmy jednym z największych polskich producentów czekolady i półproduktów cukierniczych. Z powodzeniem działamy na rynku detalicznym, przemysłowym, jak i rzemieślniczym.

Poznaj naszą historię
zdjęcie: national-geographic.pl
Poznaj naszą historię

Nasze wartości

 • Wsparcie i funkcjonalność
  Wsparcie i
  funkcjonalność

  Rozumiemy, jak istotne jest usprawnienie procesu produkcyjnego, dlatego chcemy wesprzeć Cię w tym zadaniu, zajmując się kluczowymi elementami. Nasze podejście jest pragmatyczne: dbamy o oszczędność Twojego cennego czasu i koncentrujemy się na osiągnięciu zamierzonych rezultatów. Indywidualnie podchodzimy do każdej współpracy, dostosowując produkt do Twoich potrzeb. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, proces Twojej produkcji stanie się bardziej efektywny i wygodniejszy.

 • Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa
  Zaufanie i poczucie
  bezpieczeństwa

  Nie tylko „słuchamy”, lecz także „słyszymy”, co pozwala nam rzetelnie odpowiadać na Twoje potrzeby. Współpracując z nami, możesz być pewny, że dostarczane przez nas produkty zawsze będą spełniały Twoje oczekiwania. Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa naszych partnerów to wartości, o które szczególnie dbamy. Wzajemne zaufanie, uważamy za fundament dla budowy relacji między profesjonalistami.

 • Innowacja i rozwój
  Innowacja
  i rozwój

  Niezmiennie kroczymy do przodu – stale doskonalimy się, poszukujemy innowacji i kładziemy nacisk na rozwój, aby osiągnąć założone cele. Dostarczamy nowatorskie rozwiązania, które usprawniają procesy produkcyjne, reagujemy na bieżące potrzeby rynku i proponujemy nowości technologiczne, aby sprostać Twoim najbardziej ambitnym oczekiwaniom. Naszym celem jest propagowanie innowacyjności, umożliwiając Ci skuteczny rozwój biznesu i poszerzanie zakresu usług.

 • Kreatywność i inspiracja
  Kreatywność
  i inspiracja

  Nasz zespół specjalistów opracowuje specjalnie dla Ciebie szereg nowych i kreatywnych inspiracji. Bogata gama przepisów i receptur, które oferujemy, z pewnością pomoże Ci zaskoczyć Twoich klientów. Zawsze jesteśmy gotowi podzielić się z Tobą wiedzą, którą zdobyliśmy w ciągu lat pracy oraz naszym doświadczeniem. Stawiamy na inspirujący progres!

 • Człowiek i szacunek
  Człowiek
  i szacunek

  Człowiek jest naszą najwyższą wartością. Pielęgnujemy szacunek do wykonywanej przez ludzi pracy i mamy podziw dla pasji, jaką się w nią wkłada. Właśnie od szacunku rozpoczynamy budowę relacji międzyludzkich – z naszymi pracownikami, partnerami biznesowymi i klientami. Uważamy, że tylko dzięki takiemu podejściu może sprawnie działać szanujący się i profesjonalny biznes.

Nasze mocne strony

Półprodukty cukiernicze – wiedza i doradztwo

Ogromne doświadczenie, wiedza i profesjonalizm, czyni z nas istotnego gracza na rynku półproduktów cukierniczych.

Jesteśmy ważnym partnerem biznesowym dla wielu podmiotów w branży – współpracujemy zarówno z rzemieślnikami – lokalnymi producentami, jak i z wielkimi międzynarodowymi koncernami wytwarzającymi swe produkty na skalę przemysłową. Dzielimy się nabytą przez lata wiedzą i oferujemy pełne wsparcie technologiczne.

Tabliczki czekolady

Tabliczki czekolady

Tabliczki czekoladowe stanowią fundament naszego biznesu i mają znaczącą reprezentację w naszym szerokim portfolio.

Ta kategoria ma obecnie największy udział w rynku, a Terravita jest istotną częścią tego sukcesu dzięki wysokiej jakości i konkurencyjnie wycenianym produktom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobyliśmy zaufanie największych sieci handlowych i jesteśmy cenionym producentem w sektorze Private Label.

100% polskiego kapitału

z serca Wielkopolski

Jesteśmy w 100% polską firmą. Nasza siedziba znajduje się w sercu Wielkopolski – Poznaniu.

Międzynarodowy zasięg

polskie produkty na światowym rynku spożywczym

Dumnie reprezentujemy nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Naszymi produktami mogą się delektować klienci z całego świata – od Ameryki Północnej, przez Europę, Afrykę, Azję, aż po daleką Nową Zelandię. Jesteśmy obecni na ponad 30 rynkach naszego globu i z powodzeniem zdobywamy kolejne rynki.

Jakość i odpowiedzialność społeczna

w poszanowaniu zrównoważonego rozwoju

W Terravita nieustannie realizujemy politykę zrównoważonego rozwoju z poszanowaniem zasad i międzynarodowych procedur.

Z sukcesem realizujemy powszechnie przyjęte założenia – poczynając od odpowiedzialnego pozyskiwania oleju palmowego (certyfikat i członkostwo RSPO), poprzez ochronę środowiska, wsparcie drobnych gospodarstw rolnych (które są częścią łańcucha dostaw), pracowników plantacji i odpowiedniego pozyskiwania surowców kakaowych, wdrożenie certyfikatu FairTrade Cocoa Program (rozwój sprawiedliwego handlu), aż do uzyskania certyfikatu na zgodność ze standardem Rainforest Alliance.

RSPO-8-0100-09-100-00
FairTrade Cocoa Program
Cocoa

Wsparcie technologiczne R&D

dzielimy się bezcenną wiedzą

Nasz dział R&D (Research and Development) przygotowuje szeroki zakres dedykowanych szkoleń i warsztatów opracowanych specjalnie dla profesjonalistów.

Podczas tych branżowych paneli, dzielimy się naszymi precyzyjnie opracowanymi i skrzętnie przetestowanymi recepturami, kreujemy nowe koncepty produktowe oraz przedstawiamy technologię ich wdrożenia. Jesteśmy tu po to, by wspólnie poszerzać wiedzę, dążąc do doskonałości wytwarzanych produktów.

Zapraszamy do współpracy!

Nie możesz dodać więcej produktów do porównania
Porównaj produkty